Firma Profili

Ankara Akücü1980 Yılında Yakup Tunç tarafından kurulmuş Çankaya Akü Market toptan ve perakende olarak siz değerli müşterilerine en hesaplı akü satışı ve montajı alanında hizmet sunmaktadır.

Ankara bölgesinde Çankaya Akü Market adı altında hizmet sağlayan firmamız her türlü araca akünün satışını ve montajını sağlamaktadır. Otomobil, kamyon ve tır akülerinin satışını ve montajını sağlayan firmamız farklı amper boyutlarındaki her akünün teminini ve satışını sizlere sağlamaktadır.

Şuanda hizmet vermiş olduğumuz Ankara Çankaya semtinde bulunan faaliyet noktamızda toptan ve perakende akü satışına yönelten her akü markasına ait “Akü Market” kavramını getirmiştir.

Satışını ve montajını yapmış olduğumuz markalar arasında Mutlu, Varta, İnci Akü, Yiğit Akü, Banner, Best Akü, Esan, Acdelco, Delphi, Povver gibi en seçkin markalı aküleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Ankara Akücü olarak şuanda mağazamızda her tip starter, stasyoner, traksiyoner, ni-cd, kuru tip akülerin satış ve servis hizmetini vermektedir.

Akü değişimi yapılmadan önce mevcut kullanmış olduğunuz akünün amper boyutu hesaplanır eğer çok düşük seviyeye sahip ise akünün değişimi yapılır. Akü montajı hizmetimiz ücretsizdir.

Akü satışlarımızın yanı sıra tüm acil durumlarınızda akülerin takviye ihtiyacının olması durumlarında günün her saati acil yardım talep edebilirsiniz.

Ankara Akc Yakup Usta Hit Toplist